Ознака : Марко Миљковиќ

Балкан Слајдер Сцена

„Не можам да ги запрам солзите“: Луна Ѓогани седи дома и плаче!

Васко Спасоски
Луна Ѓогани ужива во својата бременост и како што признава, таа е почувствителна од кога и да било порано, што за една трудница и е...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

Ќе ви се заврти во глава: Откриен колкав е хонорарот на Луна во „Задруга“ (ВИДЕО)

Во една од емисиите на српското реално шоу „Задруга 3“ дошло до расправија во која еден од учесниците бил и Марко Миљковиќ, момчето на Луна...
Балкан Ви Препорачуваме Сцена

ХАОС ВО ЗАДРУГА: Анабела физички го нападна момчето на нејзината ќерка Луна! (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Вчера беше една од најбурните во реалното шоу „Задруга“, бидејќи познатата пејачка Анабела физички го нападна момчето на Луна, Марко Миљковиќ. – Не ја гледам...
Наши Фаци Сцена

Луна по раскинувањето со Марко се врати на старата љубов – погледнете кој е! (ФОТО)

Слободен печат
Недела дена помина откако српската ѕвезда во подем Луна Џогани (23) раскина со Марко Миљковиќ (36), а пејчката утеха побара во својата стара љубов –...
Uncategorized

Луна Џогани за првпат се огласи по раскинувањето со Марко и упати јасна порака!

Слободен печат
Луна Џогани (23) за првпат се огласи по раскинувањето со Марко Миљковиќ (36) и на своите следбеници на социјалните мрежи им прати јасна порака. Иако...
Лајфстајл Сцена

Врескале на цел глас и кршеле чаши: Луна Џогани и Марко Миљковиќ се расправале среде дискотека (ФОТО)

Igor
Луна Џогани (23) и Марко Миљковиќ (35) жестоко се испокарале пред еден ден во полн клуб во Белград на прославата на познат српски весник. Како...
Лајфстајл Сцена

„Јас и Луна ја сакаме позата 69“: Момчето на малечката Џогани раскажа детали од спалната соба (ФОТО)

Igor
Луна Џогани и Марко Миљковиќ во „Задруга“ редовно имаа секс, но само под јорганот и во туш-кабината, бидејќи внимаваа да не бидат фатени од камерите....