Ознака : Марија Нацева

Лајфстајл Сцена

Немаме амбасада во Дубаи, но ја имаме Марија Нацева како наш амбасадор – погледнете зошто (ФОТО)

Igor
Нашата земја нема своја амбасада и амбасадор во една од најбогатите земји во светот – Дубаи, но по се изгледа и нема потреба. Наш најголем...