Ознака : Марија Ивановска

Ви Препорачуваме Наши Фаци Слајдер Сцена

ВИДЕО|Сара Мејс и Марија од „Ај Кју“ имаат заедничка песна, а спотот ќе сакате да го гледате повеќепати!

Васко Спасоски
Дружењето и музиката си го направија своето, споија уметници кои створија едно музичко дело за уживање во овие есенски денови. Сара Мејс и Ај Кју...