Ознака : мангупката

Лајфстајл Сцена

Мангупката Кејт: Се прикрала на забава и се опуштила со пијалок…

Igor
Војвотката малку излезе од рамката и правилата на кралското семејство па се опушти со пијалок. Тоа не би било чудно, да не влезеше низ преминот...