Мангупката Кејт: Се прикрала на забава и се опуштила со пијалок…

Војвотката малку излезе од рамката и правилата на кралското семејство па се опушти со пијалок. Тоа не би било чудно, да не влезеше низ преминот од каде никој не можеше да ја забележи.

Војвотката од Кембриџ Кејт Мидлтон (37) често е позната како таа секогаш се држи до кралските правила и традиција, за разлика од нејзината јатрва Меган Маркл (38).

Меѓутоа, Кејт малку излезе од таа рамка и се опушти со пијалок со другите мајки од училиштето во кое одат нејзините деца. Настанот бил организиран со цел родителите од луксузното училиште да можат подобро да се запознаат, пишува Дејли Мејл.

Така Кејт дошла преку таен влез скриен од камерите, а наводно таа врата прво била направена за принцот Хари (35).

Во овој паб претходно принцот Хари ја организирал својата ергенска вечер и токму тогаш овој таен влез бил „креиран“ специјално

Изворот кој исто така бил присутен на забавата, тврди дека Кејт била одлично расположена, опуштена и со чашка алкохол во раката.

Слични објави

Деми Роуз откри премногу – Позирање на Алпите какво што не сте виделе досега! (ФОТО)

Еспресо

Останете подолго млади со овие четири намирници

Igor

Што НЕ ТРЕБА да јадете за појадок ако сакате да ослабнете

Igor

Необична глетка: Лисица и мачка си играат среде улица! (ВИДЕО)

Еспресо

Хороскопските знаци и парите: Кој троши, а кој штеди?

Igor

Заборавете на 69! Позата 77 е новиот хит кој ветува огромно задоволство

Igor

Остави Коментар

два × 4 =

Слични објави

Пронајдено мртво тело на Плејбој зајачица, оставила и проштално писмо (ФОТО)

Еспресо

НА ИНСТАГРАМ УБАВИЦА, а во живо на ТВ гледачите ПОДЗИНАЛЕ во неверување (ФОТО)

Igor

Се мажи српската водителка Деа Ѓурѓевиќ!

Igor

Во брак се 64 години и имаат преку 100 внуци, а ги памтат родендените на сите! (ФОТО)

Еспресо

ПОВТОРНО НЕСОГЛАСУВАЊА: Меган Маркл одбива желби на кралското семејство

Igor

И официјално Игор Карачиќ е македонски зет: Ја запроси убавата струмичанка Душица (ФОТО)

Васко Спасоски