Ознака : манчестрер јунајтед

Лајфстајл Спорт

Сергеј Трифуновиќ на „Олд трафорд“ ја пееше химната на Ливерпул (ВИДЕО)

Igor
Српскиот актер вчера го бодреше својот омилен тим Партизан на гостувањето кај Манчестер јунајтед во рамките на Лигата на Европа. Тој во еден момент од...