16.8 C
Скопје
05:08 - 20 мај, 2024

Ознака : малиша

ЛајфстајлСцена

ЕСМА ГО ОТКРИЛА НЕЈЗИНИОТ ТАЛЕНТ: Малиша има нова песна и спот „Теби се предајем“

Igor
Малиша, (Елеонора Мустафовска), започнува соло кариера. Новата песна е насловена „Теби се предајем“, автори се Јован Јованов и Иван Јованов. Таа отсега ќе настапува под...