10.8 C
Скопје
04:53 - 23 мај, 2024

Ознака : малинка

БалканВи ПрепорачувамеЕспресоЖенски печатСлајдерСцена

(ВИДЕО) СЕВЕРИНА ИГРА НА РУСКАТА „КАЛИНКА“, ИНСТАГРАМ „ГОРИ“: Секси скокање во црвен фустан, „оп, оп, оп“…

Еспресо
Нема кој може спокојно да ја слуша „Калинка Малинка“, а да остане рамнодушен и да не заигра. Антологиската руска композиција толку понесува со мелодијата што,...