24.8 C
Скопје
12:37 - 25 мај, 2024

Ознака : максима

СветСлајдерСцена

Кралицата Максима во костим за капење: Глетка која ретко се гледа! (ФОТО)

Еспресо
Кралскиот пар ужива во Грција на летување… Холандската кралица Максима во друштво на сопругот – кралот Вилем – Александер, летниот одмор го поминува во Грција,...