17.8 C
Скопје
23:12 - 19 мај, 2024

Ознака : мајката со бебето

Здрави навикиЗдравјеСлајдер

ДОИЛКИ И КОВИД: Дали да го доите вашето бебе доколку сте заразени со вирусот?

М.Р.
Со ширењето на коронавирусот прашањето кое сите мајки моментално кои ги дојат своите деца си го поставуваат е – Дали можат да му го пренесат...