Ознака : луана

Лајфстајл Сцена

Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО)

Igor
Ова е преубавата Луана Вјолца, позната албанска Тв водителка која во последно време си ја испроба среќата и во музичкото поле. Но, тоа што ја...