18.8 C
Скопје
09:12 - 24 мај, 2024

Ознака : луана

ЛајфстајлСцена

Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО)

Igor
Ова е преубавата Луана Вјолца, позната албанска Тв водителка која во последно време си ја испроба среќата и во музичкото поле. Но, тоа што ја...