23.8 C
Скопје
20:08 - 28 септември, 2023

Пет илјади евра само за една вечер, еве како ги заработува Луана (ФОТО)

Ова е преубавата Луана Вјолца, позната албанска Тв водителка која во последно време си ја испроба среќата и во музичкото поле.

Но, тоа што ја стави последните денови на врвот од жолтиот печат, е веста дека ова убавица заработува многу пари и тоа само за една вечер. Луана ја плаќаат пет илјади евра само за еден концерт, информира Лајми.нет.

View this post on Instagram

Xixellonja ??????

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Се вели дека нејзин менаџер е Кренар Чочај, па затоа на Луана и оди добро со парите. По оваа вест, реагираше и самата пеачка. “Вашата голема работа ќе биде наградена. Вистинските луѓе ќе се појават. Вашите соништа ќе се реализираат”, пишува на Инстаграм Луана и вели дека токму тоа е нејзиното мото.

View this post on Instagram

#ShowNight ???

A post shared by LUANA (@luanavjollca) on

Слични објави

Замина легендата на британскиот филм, Мајкл Гамбон ќе го памтиме по улогата на мудрецот во „Хари Потер“

еспресо

„Свадбена забава на прасето Пепа“: Кети Пери се приклучува на актерскиот тим на популарната анимирана серија

Еспресо

Нокаут и Брејк ја носат својата акустична магија во Македонската Филхармонија

Еспресо

(Фото) Анџелина Џоли поаѓа во нова насока поради децата: „Ова е потфат на самохрана мајка, децата ме научија да живеам поинаку“

Еспресо

(Фото) Селена Гомез во суперсекси издание „уловена“ во Париз: На средба со Бруклин Бекам

Еспресо

Шер го организирала киднапирањето на синот: Само за да не се смири со снаата, но завршил на клиника за рехабилитација

Еспресо
Се вчитува....