23.8 C
Скопје
14:14 - 30 мај, 2024

Ознака : лошото момче

СветСлајдерСцена

Познатите се простуваат од Реј Лиота: Замина „лошото момче“ на Холивуд

М. Р.
Веста за смртта на Реј Лиот ја шокираше јавноста, а неговите колеги и пријатели се простија од актерот преку социјалните мрежи. Лорејн Брако беше една...