17.8 C
Скопје
04:57 - 20 мај, 2024

Ознака : лош сопруг

СветСлајдерСцена

СИ ЈА ОСТАВИ ЖЕНАТА ПОРАДИ НЕА, ЗА ПОТОА ДА ЈА ИЗНЕВЕРУВА со Карла Бруни

Еспресо
Една од најпознатите манекенки и модели, која на свои дваесет години веќе беше на четириесет насловните страници во над четириесет најпрестижни модни списанија, се дружеше...