10.8 C
Скопје
05:25 - 23 мај, 2024

Ознака : лиз харли

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Лиз Харли и на 55 години е вистинска „бомба“: Објави фотка на која позира во минијатурно и бело бикини (ФОТО)

Васко Спасоски
Актерката Елизабет Харли (54) овие неколку дена ужива на Малдивите и скоро секојдневно објавува фотографии на кои позира во минијатурни бикини. 54 годишната актерка ги...
ЛајфстајлСцена

ГОДИНИТЕ НЕ Ѝ МОЖАТ НИШТО: Лиз Харли гола во базен (ФОТО)

Igor
Елизабет Харли неодамна го прослави својот 54-ти роденден, а нејзините фанови сметаат дека таа денеска изгледа подобро отколку во младоста. На Инстаграм со своите 1,2...