ГОДИНИТЕ НЕ Ѝ МОЖАТ НИШТО: Лиз Харли гола во базен (ФОТО)

Елизабет Харли неодамна го прослави својот 54-ти роденден, а нејзините фанови сметаат дека таа денеска изгледа подобро отколку во младоста.

На Инстаграм со своите 1,2 милиони следбеници сподели фотографија како позира во базен, целосно гола.

„Да, треба да учам текст, но сум во базен“, напишала таа во описот на фотографијата која соби стотици илјади лајкови и многу коментари преполни со комплименти.

Слични објави

Судбината на Евровизија на „стаклени нозе“: Можно е да се откаже поради коронавирус!

Еспресо

Александра Пријовиќ го крштева синот: На бебето му отвориле сметка во банка, позната е и сумата што ја издвоиле

Еспресо

Дневен хороскоп за 29 ноември: Мечтаете за можноста да се впуштите во тајна авантура

Еспресо

Од модел до милионерка и мајка на четири деца: Еве како Хајди Клум заработила 90 милиони долари (ФОТО)

Еспресо

ХОРОСКОПОТ ОТКРИВА: Ова се скриените сексуални желби на секој хороскопски знак!

Igor

Здрави грицки од вашата кујна: Сусам интегрални кекси

Igor

Остави Коментар

седум − 4 =

Слични објави

Коронавирусот продолжува да прекинува концерти: И „Rolling Stones“ ја откажаа летната турнеја (ФОТО)

Инстаграм

Синот на Бекам заплака поради кавга со девојката (ФОТО)

Igor

Каде завршиле парите кои Шабан Шаулиќ однапред ги земал како капар?

Igor

КОЛЕШКАТА ЈА ИЗДАДЕ: Се омажи познатата бугарска пејачка

Igor

Го надмина Мајкл Џексон: Тејлор Свифт е прогласена за изведувач на деценијата! (ФОТО)

Igor

Најубавата турска двојка доби принова, еве како се вика бебето!

Igor
MacedonianAlbanianBulgarianSerbian