4.8 C
Скопје
03:14 - 21 април, 2024

Ознака : лезбејки

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

(ВИДЕО) КОНТРОВЕРЗНИОТ ФИЛМ ЗА КАЛУЃЕРКИТЕ ЛЕЗБЕЈКИ ЈА ПРОТРЕСЕ ЦРКВАТА: Покрената петиција за забрана на емитување!

Еспресо
Здружението на католички активисти во Белфаст покрена петиција за забрана на прикажување на филмот „Бенедета“ на Велики петок. Филмот на режисерот Пол Верховен, снимен според...