17.8 C
Скопје
01:18 - 26 мај, 2024

Ознака : ларингит

Здравје

Народен лек против кашлица, бронхит и ларингит

Igor
Овој напиток може да ја излечи дури и најкомплицираната кашлица, која не успева да ја излечи современата медицина. 1. За подготовка на напитокот треба прво...