17.8 C
Скопје
06:25 - 13 јуни, 2024

Ознака : класиката

Здрави навики

Класиката секогаш е во мода: Меланија Трамп објасни што е совршен стил! (ФОТО)

Еспресо
Меланија Трамп со уште еден стајлинг ги остави сите без здив… Меланија одлично знае што и стои добро, па така секогаш избира беспрекорен стајлинг. Таа...