17.8 C
Скопје
06:14 - 13 јуни, 2024

Ознака : Кети Грифин

СветСлајдерСцена

(ФОТО) КЕТИ ГРИФИН ГО ПОБЕДИ РАКОТ: Актерката победата над болеста ја прослави гола

Еспресо
Актерката и комичарка Кети Грифин објави видео на кое плива гола во базен и на тој начин сподели радосна вест со своите следбеници.   View...