18.8 C
Скопје
06:41 - 13 јуни, 2024

Ознака : келија

Ви ПрепорачувамеВи препорачуваме на СПНаши ФациСлајдерСцена

(ФОТО) БОКИ 13 НА РОДЕНДЕНСКА ПРОСЛАВА ВО ЗАТВОРОТ ИДРИЗОВО: Јовановски фотографиран во затворска ќелија заедно со неколку затвореници

М.Р.
На социјалната мрежа „Твитер“, се појави фотографија од затворот Идризово на која нашиот познат шоумен, водител, имитатор, менаџер и пејач Бојан Јовановски, попознат како Боки 13...