20.8 C
Скопје
07:19 - 13 јуни, 2024

Ознака : кејт миделтон

СветСлајдерСцена

Сите мислеа дека се скарани, а војвотките планираат проект за „Нетфликс“

Еспресо
И покрај тоа што веќе некое време се зборува за заладените и заострени односи меѓу членовите на кралското семејство, Кејт Мидлтон и Меган Маркл се...