16.8 C
Скопје
05:37 - 13 јуни, 2024

Ознака : кејт и вилијам

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

НАЈДОБРИ ЖЕЛБИ до Бруклин Бекам и Никол Пелц од Кејт Мидлтон и Вилијам, еве зошто не дошле на свадбата!

Еспресо
Војводите од Кембриџ, долгогодишни пријатели на семејството Бекам, беа поканети на свадбата на нивниот најстар син во Флорида, но тие елегантно ја одбија поканата, од...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Луи полни две години: Фотографиите што ги објавија Кејт и Вилијам се симбол на надеж во борбата против коронавирусот

Еспресо
Принцот Вилијам и Кејт Мидлтон објавија пет нови фотографии од нивниот најмал син, принцот Луи за да го обележат неговиот втор роденден.   Малиот принц...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Принцот Вилијам планира на романтичен начин да ја изненади Кејт за Валентајн!

Еспресо
Принцот Вилијам планира романтична вечера за да ја изненади својата сопруга Кејт Мидлтон на Денот на заљубените. Војводата од Кембриџ, за кого кружат гласини дека...