22.8 C
Скопје
00:19 - 18 јуни, 2024

Ознака : карактерна

Лајфстајл

Овие фактори откриваат дали сте за брак или не?

Igor
Дали некогаш сте слушнале дека често меѓу народот се говори „не се сите луѓе за брак“? По се изгледа дека тоа навистина е така. Имено,...