36.8 C
Скопје
18:22 - 18 јуни, 2024

Ознака : калуѓерка

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Поранешната ѕвезда на Дизни сними филм за возрасни облечена како калуѓерка (ФОТО)

Еспресо
Поранешната ѕвезда на Дизни, Бела Торн (22), радикално го промени својот изглед за потребите на филмот и се облече како калуѓерка. Таа минатата година го...
Лајфстајл

Живеела како калуѓерка, а потоа станала ѕвезда во филмовите за возрасни: Црквата ме уништи, а ова ми беше најголемиот проблем!

Igor
Приказната за Американката која од голем верник се претвори во порно-ѕвезда, ја шокираше јавноста. Ади Ендруз (30) пораснала во мал град лоциран на северо-западниот дел...