03:38 - 23 јуни, 2024

Ознака : јавно извинување

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Една од најубавите жени на светот се извини откако објави дека му се заблагодарува на коронавирусот! (ФОТО)

Васко Спасоски
Топ-моделот Дукен Крос се најде на удар од критики откако на Твитер објави порака на која се заблагодарува на коронавирусот. – Биди благодарен, биди свесен,...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Карла Бруни јавно се извини за своето непромислено однесување во врска со коронавирусот (ВИДЕО)

Еспресо
Некогашната манекенка Карла Бруни (52) и сопруга на поранешниот француски претседател Николас Саркози (65), ја згрози јавноста со своето однесување и изјавите во врска со...