Ознака : Исмајли

Лајфстајл Сцена

Запознајте ја УБАВИЦАТА од КУМАНОВО, која ги освои светските модни агенции

Igor
Арбенита Исмајли од Куманово е една од најпознатите манекенки во светот. Таа стана позната со нејзината природна убавина и совршеното тело, пренесува Коха. Арбенита се...