7.8 C
Скопје
07:50 - 28 февруари, 2024

Ознака : хороскопски знаци

АстроСлајдерХороскоп

Ќе им ги затнат устите на сите: Три хороскопски знаци кои наскоро ќе постигнат неверојатни успеси

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот, кои во блиска иднина можат да постигнат неверојатни успеси, што ќе ги направат љубоморни нивните злонамерници. Кој се најде...
АстроСлајдерХороскоп

Среќна вест само за два хороскопски знаци: Неочекувани договори ќе им донесат „планина“ пари во февруари!

Еспресо
Астролозите составија финансиски хороскоп за сите знаци на Зодијакот за месец февруари и прогнозираат дека месецот ќе им донесе голема суми пари само на два...
АстроСлајдерХороскоп

Познатиот астролог Цибулска им прогнозира на хороскопските знаци за 2023: Пресвртница за Лавовите, селидба за Рибите, нов циклус за Јарците…

Еспресо
Познатиот астролог и експертка за тарот карти, Рубина Цибулска, даде прогноза за сите знаци на Зодијакот за 2023 година, но дополнително им дава и совети...
АстроСлајдерХороскоп

Убави вести: Животот на три хороскопски знаци наскоро ќе се сврти за 180 степени

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот кои можат да им го променат животот на подобро во блиска иднина. За да им се случи ова, тие...
АстроСлајдерХороскоп

Каква радост! Два хороскопски знаци наскоро ќе скокаат од среќа

Еспресо
Астролозите именуваа два знака од Зодијакот кои ќе имаат многу среќа во блиска иднина. Тие ќе можат да се реализираат и во професионалните активности и...
АстроСлајдерХороскоп

Големи промени во 2023: Животот на три хороскопски знаци драматично ќе се промени оваа година

Еспресо
Астролозите именуваа три знаци на Зодијакот кои можат да го променат животот на подобро оваа година. Според нивното мислење, овие среќници ќе можат да ги...
АстроСлајдерХороскоп

Секое „лошо“ е за добро: Јануари ќе се претвори во катастрофа за три хороскопски знаци

Еспресо
Астролозите наведоа три знаци на Зодијакот за кои јануари 2023 година нема да донесе ништо добро. Напротив, ќе имаат куп проблеми кои нема да знаат...
АстроСлајдерХороскоп

Дознајте кој лик сте од омилените божиќни филмови според вашиот хороскопски знак

Еспресо
Во продолжение дознајте кој лик сте токму вие, зависно од вашиот хороскопски знак. Основните карактеристики на сите хороскопски знаци многу лесно можат да се поврзат...
АстроСлајдерХороскоп

Астро прогноза за петок, 6 јануари

Еспресо
ОВЕН Ако вашиот партнер денес ве испрашува за вашите чувства со страст, обидете се да бидете искрени. Најмалата лага денес може да биде сфатена како...
АстроСлајдерХороскоп

Ќе ги погоди стрелата на Купидон: Овие хороскопски знаци дефинитивно ќе ја сретнат најголемата љубов во 2023 година

Еспресо
Астролозите направија љубовна прогноза за сите знаци на Зодијакот за новата година и објавија кому 2023 година ќе донесе вистинска љубов. Еве кои претставници на...