-3.2 C
Скопје
00:48 - 9 февруари, 2023

Ознака : холмквист

Ви Препорачуваме Култура Лајфстајл

Порано цртаните филмови создаваа генерации на културно писмени деца: Дали е случај тоа и сега? (ВИДЕО)

Еспресо
Генерациите кои пораснаа гледајќи ги класичните цртани филмови како оние од продукцијата на „Warner brothers“ пораснаа во културно писмени луѓе, пишува авторката Ени Холмквист, пренесуваат...