10.8 C
Скопје
20:15 - 28 февруари, 2024

Ознака : густав

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Данскиот принц Густав по судска битка (конечно) се ожени со жената што ја сака – писателката Карина Акселсон

Еспресо
Внукот на кралицата Маргрета II ја донесе пред олтар историската придружничка, писателката Карина Акселсон, со која е во врска околу две децении, по долгогодишна борба...