8.8 C
Скопје
03:50 - 28 февруари, 2024

Ознака : голтни

Секојдневие

Лапни, голтни: Монте – Неодоливо вкусна торта која не се пече (РЕЦЕПТ)

Igor
Трислојна кремаста Монте торта која само чека да ја послужите со шолја кафе… Потребни состојки: Бисквити 1 л млеко 100 г скробно брашно 100 г...