33.8 C
Скопје
16:15 - 24 јуни, 2024

Ознака : газда

Ви ПрепорачувамеЖивотни ПриказниСлајдер

Во Бразил куче го чекало својот газда 4 месеци пред болница, „животните ги учат луѓето на вистинска љубов“

Еспресо
Го чекаше цели четири месеци. Час по час, ден по ден. Но, тоa, кафеавоto куче со многу слатки очи, ниеднаш не се помрднa од вратата...
АстроСлајдерХороскоп

КОЕ КУЧЕ ВИ ОДГОВАРА СПОРЕД ВАШИОТ ХОРОСКОПСКИ ЗНАК: Еве кое куче каков „газда“ си сака, и обратно

Еспресо
Нашиот хороскопски знак зборува многу за нас, нѝго одредува карактерот, вкусовите, што би можеле да сакаме, а што да не сакаме. Секако, останува секогаш фактот...