8.8 C
Скопје
19:51 - 20 февруари, 2024

Ознака : фудбалска репрезентација

Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

ФОТО: Несекојдневен потег: Панчо од ДНК ги истетовира презимињата на фудбалерите кои не однесоа на ЕП!

Васко Спасоски
Познатиот музичар и диџеј Панчо од дуото ДНК уште еднаш на несекојдневен начин покажа колку му значи историскиот пласман на нашата фудбалска репрезентација на ЕП...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСлајдерСцена

Панчо од ДНК по пласманот на фудбалерите на ЕП: Плачам, ми го исполнивте детскиот сон!

Васко Спасоски
Еден од најверните навивачи на македонските фудбалски репрезентативци вчера во историската победа над репрезентацијата над Грузија и пласман на Европското првенство во фудбал, беше еден...