14.8 C
Скопје
11:08 - 28 февруари, 2024

Ознака : facebook

ВестиСветСлајдер

Нешто се случува со Фејсбук: Корисниците пријавуваат чудни објави на нивните страници

Еспресо
Илјадници корисници на Фејсбук известуваат дека нивната страница изгледа многу чудно утрово, а многу корисници пријавиле дека нивната сметка е хакирана или дека не можат...
ВестиСлајдер

ПАДНАА СОЦИЈАЛНИТЕ МРЕЖИ: Не функционира ниту „Фејсбук“, ниту „Инстаграм“…

И. Т.
Популарните социјални мрежи како „Facebook“ и „Instagram“, но и апликациите за разменување пораки како „Facebook Messenger“ и „WhatsApp“ не фунцкионираат веќе еден час. Според извештајот...