33.8 C
Скопје
19:24 - 22 јули, 2024

Ознака : eye cue

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Се продава НАЈЛОШИОТ ЕВРОВИЗИСКИ АУТФИТ, од цената ќе ви дојде да заплачете! (ФОТО)

Igor
Еуфоријата од извонредниот пласман на Тамара Тодевска на годинашната Евровизија сè уште трае, а минатогодишните претставници ја искористија приликата да не потсетат на уште еден...