33.8 C
Скопје
19:07 - 22 јули, 2024

Ознака : ebay

Ви ПрепорачувамеЛајфстајл

Се продава НАЈЛОШИОТ ЕВРОВИЗИСКИ АУТФИТ, од цената ќе ви дојде да заплачете! (ФОТО)

Igor
Еуфоријата од извонредниот пласман на Тамара Тодевска на годинашната Евровизија сè уште трае, а минатогодишните претставници ја искористија приликата да не потсетат на уште еден...