23.8 C
Скопје
08:51 - 24 јуни, 2024

Ознака : домашно чоколадо

Дестинации и ДегустацииЖенски печатСлајдер

(РЕЦЕПТ) НАТАША НИ НАПРАВИ ДОМАШНО ЧОКОЛАДО: Без додаден шеќер, посно и се разбира, многу вкусно

Еспресо
На голема радост на сите вас – почнавме уште една прекрасна соработка со готвачка за која готвењето е уметност – Наташа Мустафа. Љубовта за готвењето...