27.8 C
Скопје
10:16 - 13 јуни, 2024

Ознака : доилки

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

ДОИЛКИ ВНИМАВАЈТЕ ШТО ЈАДЕТЕ: Производи што не е препорачливо да ги консумираат новите мајки додека дојат

М.Р.
Периодот на доење е многу чувствителен за мајката и малото бебе, бидејќи сè што јаде мајката преминува во млекото кое е храна на доенчето. Затоа...