23.8 C
Скопје
04:36 - 23 јуни, 2024

Ознака : џунгла

БалканВи ПрепорачувамеСцена

Јелена Карлеуша провокативно во новиот „џунгла стил“ (ФОТО)

Еспресо
Една од најголемите регионални ѕвезди, Јелена Карлеуша, постојано диктира модни трендови за кои е потребна голема храброст. Јелена на Инстаграм моментално ја следат повеќе од...
Ви ПрепорачувамеНаши ФациСцена

Ѕирнете во џунглата на Сузана Гавазова (ВИДЕО)

Васко Спасоски
Нашата позната фолк-пејачка Сузана Гавазова пред неколку дена ја објави својата најнова песна со наслов „Џунгла“. За истата има и видеоспот во кој можеме да...