19.8 C
Скопје
01:47 - 18 јуни, 2024

Ознака : Џон Питерс

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Памела Андерсон демантираше дека поранешниот сопруг ѝ ги платил долговите, но откри колку навистина ѝ дал!

Васко Спасоски
Памела Андерсон тврди дека од продуцентот Џон Питерс, со кој беше 12 дена во брак, добила само 100.000 долари. Секс-бомбата во разговорот за „Ladysmith Chemainus...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Ѝ ги платив сметките од 200.000 долари, ѝ купував гардероба, ја оставив свршеницата и на крајот ме шутна! (ФОТО)

Васко Спасоски
Ѕвездата од серијата „Спасувачка служба“, Памела Андерсон (52) и филмскиот продуцент Џон Питерс (74) се разведуваат по 12 дена брак, а се чини дека ги...