19.8 C
Скопје
07:32 - 24 јуни, 2024

Ознака : џон кенеди

ЛајфстајлРетроСветСлајдерСцена

60 ГОДИНИ ПОДОЦНА: Се огласи љубовницата на Џон Кенеди

Еспресо
Дијана де Вег тврди дека била љубовница на Џон Кенеди. Наводно, нивната афера траела четири години, а Дијана сега за прв пат јавно проговорила за...