21.8 C
Скопје
00:49 - 18 јуни, 2024

Ознака : џолин диаз

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

(ФОТО) ЧЕСТО МИСЛАТ ДЕКА СМЕ СЕСТРИ: Џолин Диаз и нејзината ќерка „мамат“ воздишки каде и да се појават

И. Т.
Џолин Диаз е 44-годишна професорка во средно училиште во Калифорнија. Таа е популарна на социјалната мрежа „Инстаграм“, каде ја следат над 570.000 луѓе, пренесува „Daily...