7.8 C
Скопје
04:48 - 28 февруари, 2024

Ознака : девојачко

ЛајфстајлСцена

Снаата на Цеца организира моминска вечер: Ќе се изненадите кога ќе дознаете кој и прави друштво!

Igor
За помалку од месец дена Вељко Ражнатовиќ и неговата вереница Богдана Родиќ, ќе го изговорат судбоносното „ДА“ во еден белградски ресторан. Богдана заедно со своите...