3.8 C
Скопје
03:19 - 21 февруари, 2024

Ознака : детскат песна

ЛајфстајлСекојдневиеСлајдер

КОЛКУ ПАТИ ЈА ИМАТЕ ПРЕСЛУШАНО „БЕЈБИ ШАРК“? Популарната детска песна за бебето ајкула стана првото видео на „Јутјуб“ со 10 милијарди прегледи

М.Р.
Без разлика дали сте родители, или имате мало бебе или дете во семејството сигурно досега барем еднаш сте ја слушнале оваа заразна детска песна. Популарната...