33.8 C
Скопје
14:23 - 24 јуни, 2024

Ознака : детектив

Ви ПрепорачувамеСветСлајдерСцена

Шакира платила приватен детектив да го следи Пике, така открила не една, туку и други врски и неверства

Еспресо
Разделбата на Шакира и Жерар Пике продолжува да се збогатува со детали. Тие двајцата беа заедно повеќе од дванаесет години, но веќе со месеци секој...
Ви ПрепорачувамеСветСцена

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Приватниот детектив Џими Пул тврди дека постојат докази дека раперот Тупак Шакур е жив и здрав и живее во Белизе. Џими Пул ја истражувал смртта...