8.8 C
Скопје
04:00 - 28 февруари, 2024

Ознака : Белизе

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Приватниот детектив Џими Пул тврди дека постојат докази дека раперот Тупак Шакур е жив и здрав и живее во Белизе. Џими Пул ја истражувал смртта...