24.8 C
Скопје
15:03 - 30 мај, 2024

Ознака : тупак шакур

Ви ПрепорачувамеСветСцена

Детектив објави слика од маж за кој тврди дека е раперот Тупак: Добро живее на Белизе! (ФОТО)

Васко Спасоски
Приватниот детектив Џими Пул тврди дека постојат докази дека раперот Тупак Шакур е жив и здрав и живее во Белизе. Џими Пул ја истражувал смртта...
СветСцена

Телохранителот на Тупак се врати од мртвите и даде докази дека раперот е жив! (ВИДЕО)

Слободен Печат
Мајкл Најс, некогашниот телохранител на прочуениот рапер Тупак Шакур, наводно се вратил од мртвите, желен не само да објасни како ја лажирал својата смрт, туку и...