7.8 C
Скопје
04:30 - 28 февруари, 2024

Ознака : дерн

ЛајфстајлСцена

Ниту Ирина, ниту Гага – Бредли Купер во врска со 8 години постара актерка?

Igor
Бредли Купер неодамна е снимен на ручек со актерката Лаура Дерн, а веднаш започнаа шушкањата дека пронашол нова љубов. Сепак, таа сега проговори за нивниот...