10.8 C
Скопје
02:50 - 28 февруари, 2024

Ознака : д-р александар митов

ВидеоЗдравјеИнтервјуСлајдер

(ВИДЕО) ЗАБОРАВЕТЕ НА ТРЕНДОВИТЕ: Д-р Митов открива – сите диети во својата основа имаат иста формула!

И. Т.
Д-р Александар Митов денес беше дел од утринската емиција на Слободна.тв – „Утрински Брифинг“ каде разговараше за процесот на слабеење, диетите и трендовите за исхрана....