22.8 C
Скопје
00:12 - 18 јуни, 2024

Ознака : чувар на домот

Ви ПрепорачувамеЕспресоЛајфстајлРетроСекојдневиеСлајдерСтил

Велигденско јајце-чувар на домот: Што да направиме со стариот чувар на куќата кога вапсаме ново „прво јајце“

еспресо
Многу луѓе ги мачи прашањето што всушност се прави со јацето-чувар на домот од минатиот Велигден, што го чувавме во изминатите 12 месеци. Во Македонија,...